Uutiset:

Osa keskustelualueista näkyy vain rekisteröityneille jäsenille.

Main Menu

M: Piaggio NRG Power DD 2013 vakiopakoputki UUSI

Aloittaja porakone, 13.07.17 - klo:19:41

« edellinen - seuraava »

porakone

Sain aikanaan takuuseen uuden putken kun sisuskalut helisi, mutta en sitä ikinä laittanut kiinni kun hommasin sitä ootellessa jo vähän paremman. Putki on siis uusi ja asentamaton. Kromauksessa on pieni varastointikolhu, näkyy kuvassa. Näistä kai saa ihan tehokkaitakin poistamalla noi hukkaputket, jos haluaa säilyttää vakion ulkonäön.

Siitä on jo pari vuotta kun tämän kanssa pelasin enkä muista enää mitään joten en osaa sanoa mihin muihin vehkeisiin tämä käy mutta asiainharrastajahan tuon varmaan selvittää ongelmitta.

Rööri asuu Kotkassa, mutta olen reissussa 15-22.7 ja otan varmuuden vuoksi mukaan. Reitille sattuvat todennäköisesti ainakin paikkakunnat Lappeenranta, Joensuu, Iisalmi/Kuopio, Alavus ja Tampere.

Hinta 50€, jos tarttee lähettää niin postikuluihin 10€. Jos tarttee lähettää niin rahat eka tilille ja pääsen lähettämään sen todennäköisesti vasta 25.7

Ota yhteyttä puhelimitse 0500885641 tai porakone@hotmail.com

Täällä foorumilla ei kannatta viestitellä, en harrasta tätä enää aktiivisesti.

Kuva: http://wonk.sytes.net/ext/permanent/putki.jpg
193cm/~140kg/42v
MBK Ovetto 2000, Piaggio NRG 2013 ja paljon muuta @ http://wonk.sytes.net/